KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 16567276
nr 1656 7276
Otte Sköld
(1894-1958), Sverige
Blyerts, Stadsmotiv. Signerad, skiss. Bladets mått: 10x16 cm, yttermått inklusive ram: 37x30 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 november 2024
kl 19:07:34
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Otte Sköld
Läs mer om Otte Sköld